poniedziałek, 25 stycznia 2010

Chcesz żebyśmy zagrali koncert w Twoim mieście?

Jeżeli podoba Ci się nasza muzyka i chcesz zobaczyć nas na żywo w swoim mieście, pomóż nam w zrealizowaniu tego pomysłu.

1. Jeżeli jesteś organizatorem - kontaktuj się z nami poprzez nasz adres e-mail:


Otrzymasz wszelkie niezbędne informacje w postaci naszych warunków, ridera technicznego jak i wszelkie materiały potrzebne do promocji ewentualnego koncertu.

2. Jeżeli jesteś po prostu naszym słuchaczem chcącym przyjść na nasz koncert w swojej miejscowości, również możesz nam bardzo pomóc. Jak?

W założonym na naszym forum temacie:


daj nam znać jakie kluby moglibyśmy odwiedzić, najlepiej od razu wrzucając kontakt do klubu / organizatora. Jeżeli w Twoim mieście jest kilka takich miejsc, gdzie odbywały się już podobne wydarzenia, dawaj znać o każdym z nich a my do wszystkich wyślemy nasza ofertę koncertową.

Jeżeli nie chcesz się rejestrować na naszym forum, również możesz dać nam te namiary poprzez e-mail:

pierwszymilion@gmail.com

Poza tym zawsze możecie męczyć organizatorów prośbami o zorganizowanie koncertu :)

Liczymy na Waszą pomoc w tej sprawie i z góry dziękujemy za każde info!

Pozdrawiamy!

niedziela, 24 stycznia 2010

Videorelacja z koncertu w Poznaniu!


Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy od ludzi z Poznania zapytania dotyczące naszego występu w tym mieście. Wreszcie, 22 stycznia zagraliśmy w Poznaniu pierwszy koncert promujący dwa albumy Zeusa, który podczas tego wydarzenia wspierany był przez Joteste oraz DJ'a MixAira. Impreza odbyła się w klubie "Czytelnia" a publika, która nas przywitała zrobiła na nas ogromne wrażenie. Tak żywiołowych reakcji na nasze utwory nie słyszeliśmy dawno. Byliśmy w totalnym szoku. Zagraliśmy blisko 2 godzinny koncert, a publiczność do samego końca zdzierała gardła skandując refreny i zwrotki. Oprócz wszystkich utworów z płyt "Co nie ma sobie równych" oraz "Album Zeusa", przygotowaliśmy również kilka niespodzianek w postaci kawałków Pierwszego Miliona, utworu "Skazani" (z płyty Miuosha "Pogrzeb") oraz... pierwszego utworu zapowiadającego kolejny, solowy projekt Joteste. Był to zdecydowanie niesamowity wieczór. Chcieliśmy serdecznie podziękować: ludziom z klubu "Czytelnia" za zaproszenie, wszystkim, którzy tego wieczora przyszli nas posłuchać jak i naszym (starym i nowym) znajomym z Poznania. Wielkie dzięki za wsparcie! Takie imprezy dają nam ogromną motywację do dalszej pracy!

Dziś, w postaci krótkiej video-relacji, przedstawiamy Wam namiastkę energii, która zagościła 22-ego stycznia w "Czytelni".

Pozdrawiamy!

Zeus, Spinache, Uniatowski,Ramona Rey na nowej płycie RED'a!

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Wam gości, którzy pojawią się na nadchodzącym solowym albumie RED'a.

Red, znany raper i producent, reprezentant składu Obóz TA, do udziału na swojej nowej płycie zaprosił takie osoby jak:

- Zeus: najlepszy debiutant 2008 roku, raper który pokazał, że jest tym, który nie ma sobie równych. Swoim legalnym debiutem zdobył uznanie fanów, a swoje wysokie umiejętności potwierdził w ubiegłym roku wydając płytę "Album Zeusa",

- Spinache: pionier łódźkiego rapu. Członek legendarnego składu Thinkadelic i formacji Obóz TA. Z RED'em nagrał dwa wspólne albumy: "7 Rano" oraz "8 Rano",

- Sławek Uniatowski: finalista czwartej edycji programu "Idol". Niezwykle utalentowany wokalista, który na swoim koncie ma wspólne nagranie z Marylą Rodowicz,

- Ramona Rey - młoda i bardzo zdolna wokalistka. Nagrała dwie płyty, z których każda sprzedała się w nakładzie ponad 10.000 egzemplarzy .

Na płycie pojawi się także bardzo znany raper z Warszawy. RED jednak postanowił jeszcze nie ujawniać kto to jest, aczkolwiek myślimy, że będzie to spora niespodzianka.

Dodajmy, że istnieją również plany wydania "nowej" produkcji duetu Red & Spinache. Więcej informacji już wkrótce.

Jednocześnie zapraszamy Was do obejrzenia wywiadu z RED'em, w którym raper krótko mówi o swoich nadchodzących planach wydawniczych. Wywiad możecie obejrzeć TUTAJ.

Pozdrawiamy!

sobota, 23 stycznia 2010

Nowe wywiady i recenzje!

W ostatnim czasie ukazało się kilka wywiadów z Zeusem, przeprowadzonych przy okazji trwającej promocji "Albumu Zeusa". Jeden z wywiadów znajdziecie na portalu Soulbowl:

**********************************************************


Drugi wywiad, w wersji papierowej, znajdziecie w najnowszym (63) numerze "Magazynu Hip-Hop". Dowiecie się z niego m.in. o tym, skąd biorą się tytuły i pomysły na utwory Zeusa.

**********************************************************

Zapraszamy również do zapoznania się z recenzją "Albumu Zeusa" zamieszczoną na stonie Allrap.pl:


PS. Sprawdźcie też lutowy numer AKTIVISTAw którym ukaże się recenzja "Albumu Zeusa" oraz krótki wywiad z autorem.

Zapraszamy do lektury!

niedziela, 10 stycznia 2010

Koncert Zeusa w Poznaniu!!

Dla wszystkich, którzy pisali do nas w tej sprawie, pytali itd mamy dobrą wiadomość: już 22-ego stycznia, w Poznaniu, w klubie Czytelnia (ul. św. Marcina 69) odbędzie się koncert Zeusa! Co będziecie mogli usłyszeć na tej imprezie? Oczywiście utwory z płyt: "Co nie ma sobie równych" oraz "Album Zeusa" jak i kilka innych utworów. Jako że, z solowym materiałem, Zeus nie zawitał do tej pory w Poznaniu, planujemy zagranie naprawdę długiego koncertu, tak więc serdecznie zapraszamy!

22 Stycznia
Poznań
Klub Czytelnia (ul. Św. Marcin 69)
Wstęp: 20 PLN
Start: 21:00

Zapraszamy!

piątek, 8 stycznia 2010

Zeus podsumowuje rok 2009 dla portalu Spinner.pl!

Tym razem o wybranie najciekawszych, jego zdaniem, wydawnictw mających premierę w ubiegłym roku, poprosili Zeusa redaktorzy portalu Spinner. Serdecznie zapraszamy do lektury:


Pozdrawiamy.