poniedziałek, 22 marca 2010

Videorelacja z koncertu w Toruniu (19.03.2010)!!


19 marca 2010 roku mieliśmy przyjemność, zagrać po raz drugi w toruńskim klubie NRD. Jechaliśmy do Torunia w dobrych nastrojach, mając jeszcze w pamięci koncert, który odbył się w tym samym miejscu niecały rok temu, przy okazji promocji płyty "Co nie ma sobie równych". Nie zawiedliśmy się, również tym razem przywitała nas świetna publiczność, która przez cały koncert skandowała zwrotki i refreny. Zagraliśmy około 1,5 godzinny koncert, a nasi znajomi z Torunia, usłyszeć mogli podczas niego praktycznie wszystkie utwory z "Co nie ma sobie równych" oraz "Albumu Zeusa". Nie zabrakło również, pojawiającego się co jakiś czas, kawałka zapowiadającego nowe solo Joteste "Ulice w ogniu" jak i jednego kawałka Pierwszego Miliona. Zapowiadaliśmy również, już oficjalnie, nowy mixtape DJ'a Cube'a. Dziś zapraszamy Was na kolejną video relację, które zaczynają już być stałym elementem bloga. Życzymy miłego oglądania i zapraszamy na kolejne koncerty!

Przypominamy, że możecie nas zapraszać (jeżeli jesteście organizatorami), kontaktować się z nami i dawać namiary na organizatorów poprzez e-mail:PS. W Toruniu sporo się ostatnio dzieje w sprawie walki o klub eNeRDe. Jeżeli pochodzicie z Torunia lub okolic i dowiecie się o jakiejś akcji np. w stylu "flsah-mob", dotyczącej tej sprawy, serdecznie namawiamy: pomóżcie ocalić ten klub przed zamknięciem. Więcej informacji o sprawie tutaj:


Zapraszamy!

niedziela, 21 marca 2010

Wywiad z Zeusem dla portalu Mobilizacja.pl!

Dziś, mamy przyjemność zaprezentować Wam wywiad z Zeusem przeprowadzony po koncercie na Wielkiej Bitwie Szczecińskiej. Materiał ten ukazał się na portalu Mobilizacja.pl. Jak piszą autorzy: "Przeczytajcie jak ten ciekawy artysta postrzega swoje relacje z Ostrym, młode pokolenie odbiorców rapu oraz swoich anty-fanów. "

Oto link do wywiadu:


Zapraszamy do lektury!

czwartek, 18 marca 2010

Videorelacja z koncertu w Ostrowie Wielkopolskim!


13 marca 2010 po raz pierwszy zagraliśmy w Ostrowie Wielkopolskim. Koncert odbył się w Klubie Afera. Dziś prezentujemy Wam krótką video relację z tego wieczoru i zapraszamy na kolejne koncerty.

Już w ten piątek wpadajcie do Klubu eNeRDe w Toruniu (ul. Browarna 6) na koncert Zeusa, Joteste oraz DJ'a Cube, a w sobotę do łódzkiej Improwizacji (ul. Wólczańska 38) na imprezę promującą płytę "Scyzorak Turistyczny" W2B na której również się pojawimy!

Przypominamy, że możecie nas zapraszać (jeżeli jesteście organizatorami), kontaktować się z nami i dawać namiary na organizatorów poprzez e-mail:Zapraszamy!

poniedziałek, 8 marca 2010

Najbliższe koncerty!

W najbliższym czasie będziecie mogli nas usłyszeć:

13 marca (w Ostrowie Wielkopolskim):


19 marca (w Toruniu):


Zeus pojawi się również 20 marca na koncercie promującym płytę W2B "Scyzorak Turistyczny" w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy na koncerty!

wtorek, 2 marca 2010

Videorelacja z koncertu w Szczecinie!


27 lutego 2010 mieliśmy okazję zagrać koncert w ramach Wielkiej Bitwy Szczecińskiej (vol. 4) w Klubie Kontrasty, w Szczecinie. Od naszego ostatniego występu w tym mieście minęło prawie 1,5 roku więc czekaliśmy an ten wieczór z niecierpliwością. Okazało się, że podobnych nam osób było więcej i spotkaliśmy się z naprawdę świetnym przyjęciem. Tego samego wieczoru, na scenie pojawili się również: Małpa (+ DJ Chwiał), Małolat oraz DJ'e Matek i Musk XL. Dziś prezentujemy Wam video-relację z naszego występu abyście mogli poczuć choć odrobinę energii tego koncertu.

Przypominamy o tym, że możecie zapraszać nas na koncerty oraz po prostu dawać namiary na kluby / organizatorów w Waszym mieście. Cały czas wysyłamy oferty i powoli, nasze działania owocują konkretami w postaci imprez, tak więc, piszcie nadal na nasz e-mail:

Video-wywiad z Zeusem!!


Dziś prezentujemy Wam video-wywiad przeprowadzony przy okazji ostatniego, poznańskiego koncertu na potrzeby bloga keepyaheadup. Wywiad składa się z 5 części i łącznie trwa około 50 minut.

Wszystkich zainteresowanych i cierpliwych zapraszamy do oglądania!