wtorek, 17 maja 2011

Wywiad z Zeusem i Joteste dla Radia Luz + Video z Wrocławia!


Dzisiaj macie okazję posłuchać wywiadu przeprowadzonego z Zeusem oraz Joteste po koncercie na Wrocławskich Ekonomaliach. Czy Zeus planuje już nowy album? Co z Pierwszym Milionem? Czy Joteste planuje robienie kolejnych teledysków do "Ulic w ogniu"? Te i wiele innych kwestii zostaje poruszonych w tym materiale.

**********************************************************

Jako bonus, mamy dla Was kilka filmików z koncertu na Ekonomaliach:

Do zobaczenia na kolejnych koncertach!

niedziela, 15 maja 2011

Wywiad z Miuoshem i Joteste dla CGM!

Zapraszamy do obejrzenia dwuczęściowego wywiadu z Miuoshem oraz Joteste. O muzyce, piłce nożnej, pośredniaku, wózkach widłowych i wielu innych ciekawych rzeczach :)


Pozdrawiamy!

środa, 11 maja 2011

Wywiad z Joteste - Rap Plener!

Zapraszamy Was dzisiaj do obejrzenia video wywiadu przeprowadzonego z Joteste dla portalu Rap Portal, w ramach cyklu Rap Plener. Dowiecie się z niego m.in. skąd wziął się pomysł na okładkę albumu "Ulice w ogniu" oraz jak ma się ona do zawartości albumu, jak również kilku rzeczy odnośnie samych utworów z płyty.
Pozdrawiamy!

wtorek, 10 maja 2011

Koncerty - Wrocław, Wysokie Mazowieckie, Warszawa!

W tym tygodniu będziecie mieli okazję usłyszeć i zobaczyć nas na żywo w trzech miastach!

WROCŁAW - Najpierw, w środę (11 maja) pojawimy się we Wrocławiu, Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego. Oprócz Zeusa: wystąpią Pokahontaz, Małpa, Wrooclyn Dodgers oraz Inkaust.

WYSOKIE MAZOWIECKIE - W piątek (13 maja) zagramy po raz pierwszy w Wysokiem Mazowieckiem. Koncert odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Ludowa 19). Start imprezy przewidziany jest n godzinę 18:00. Cena biletu: wynosi 10 PLN.

WARSZAWA - W sobotę (14 maja) natomiast będziecie mieli okazję zobaczyć nas na żywo w Fonobarze (ul. Wawelska 5). Cena biletu: 15 PLN. (ERRATA: NA KONCERCIE NIE POJAWI SIĘ WALLES)

Serdecznie zapraszamy na koncerty!

PS. Przypominamy, że jeżeli chcecie usłyszeć na żywo Joteste lub Zeusa, możecie zaprosić nas na koncert, pisząc na adres e-mail:

pierwszymilion@gmail.com

Pozdrawiamy!

poniedziałek, 9 maja 2011

Ten Typ Mes o współpracy z Zeusem!

W opublikowanym jakiś czas temu wywiadzie, Ten Typ Mes opowiada m.in. o tym, jak wyglądała jego współpraca z Zeusem przy okazji nagrania utworu "Mój świat", który znalazł się na albumie "Kandydaci na szaleńców". Wszystkich zainteresowanych tym tematem zapraszamy do obejrzenia video-wywiadu:

Popkiller - Wywiad z Tym Typem Mesem

PS. Już jutro poznacie szczegóły naszych najbliższych koncertów. W tym tygodniu spotykamy się z Wami we:

-Wrocławiu
-Wysokim Mazowieckim
-Warszawie

Pozdrawiamy!

czwartek, 5 maja 2011

Wywiad z Joteste dla OnTheCorner!

Dzisiaj zapraszamy Was do lektury pierwszego wywiadu przeprowadzonego z Joteste przy okazji promocji jego najnowszego albumu. Dwuczęściową rozmowę z autorem płyty "Ulice w ogniu" znajdziecie tutaj:


PS. Przypominamy, że jeżeli chcecie usłyszeć na żywo Joteste lub Zeusa, możecie zaprosić nas na koncert, pisząc na adres e-mail:

pierwszymilion@gmail.com

Pozdrawiamy!