środa, 22 czerwca 2011

Koncert w Nidzicy - 24 czerwca!

24 czerwca wszystkich na Festiwal Muzyki Pozytywnej
 "Positive Ferment" Reagge Rap Festiwal w Nidzicy.
 Impreza zaczyna się o godzinie 17.00 od występów supportów. Po nich zagrają:

19.00 Junior Stress
20.30 Zeus (+ Joteste i DJ MixAir)
22.30 Etna Kontrabande
24.00 Tetris

Wstęp 20 zł. Dziedziniec Zamkowy.

Do zobaczenia!

wtorek, 21 czerwca 2011

Marek Dulewicz w potrójnej wywiadowej dawce!!

Marek Dulewicz - człowiek, którego nazwisko przewijało się na naszym blogu ostatnio szczególnie często. To z nim Zeus pracował przy produkcji płyty "Zeus, jak mogłeś?". Wszechstronny producent muzyczny, multinstrumentalista, realizator nagrań, właściciel wytwórni EMBRYO oraz słynnego NC Studio w Łodzi. Nazwisko Marka wspominane jest często , niełatwo jednak o jego wypowiedzi. W ciągu kilku ostatnich miesięcy zebrało się jednak trochę materiału, który wszystkim zainteresowanym pozwoli przybliżyć tę postać bezpośrednio. Z wywiadów dowiecie się m.in. o współpracy z Zeusem, Studiu NC i wielu, czasami nawet nie związanych z muzyką rzeczach. Zapraszamy do oglądania i lektury!

Do obejrzenia:Pozdrawiamy!

środa, 8 czerwca 2011

Koncerty - Chojnice i Gdańsk już w ten weekend!


Już w ten weekend zawitamy do Chojnic oraz Gdańska! Pojawimy się tam wraz z Miuoshem, zespołem Textyl i DJ'em Tastemanem.

10.06.2011 (piątek) - Chojnice // Pub Kornel (ul. Młodzieżowa 35)

11.06.2011 (sobota) - Gdańsk // klub Medyk (ul. Dębowa 7)


Podczas koncertów usłyszeć będziecie mogli zarówno utwory z najnowszych albumów: Miuosh "Piąta strona świata", Zeus "Zeus, jak mogłeś?" czy Joteste "Ulice w ogniu" jak i wiele utworów z wcześniejszych płyt.

Serdecznie zapraszamy!

piątek, 3 czerwca 2011

Kolejne recenzje albumu "Zeus, jak mogłeś?"!

Od premiery albumu "Zeus, jak mogłeś?" minęło już trochę czasu. Dziś serwujemy Wam kolejną dawkę recenzji. Jedne na poważnie, drugie z przumrużeniem oka. Sprawdźcie sami.