środa, 26 października 2011

Najbliższe koncerty - Gliwice i Łódź!

Serdecznie zapraszamy na dwa najbliższe koncerty, które odbędą się kolejno w Gliwicach i w Łodzi!

Pierwszy z ww koncertów będzie miał miejsce w czwartek, 27 października, w klubie ROCK'A. Tego dnia, po raz PIERWSZY zagramy w Gliwicach! Serdecznie zapraszamy.

Dzień po koncercie w Gliwicach, czyli w piątek 28 października, zagramy w naszym rodzinnym mieście czyli w Łodzi! Koncert odbędzie się w Klubie Improwizacja.

Podczas koncertów gramy kawałki ze wszystkich, wydanych oficjalnie płyt Zeusa ("Co nie ma sobie równych", "Album Zeusa" oraz "Zeus, jak mogłeś?") oraz z debiutanckiego materiału Joteste "Ulice w ogniu"!!

Na supporcie wspierają nas nasi zaufani ludzie ;)

Wstęp na obydwa koncerty wynosi 15 zł.

LINKI DO WYDARZEŃ NA FACEBOOKU:Serdecznie zapraszamy!

sobota, 22 października 2011

Zeus - Sayonara! (unofficial video)!


Jako że przekroczyliśmy magiczny pułap 5000 lubiących profil ZEUS jak mogłeś na facebooku, mamy dla Was mały, spontaniczny prezent ;)

Prezentujemy Wam dzisiaj nietypowe video do utworu "Sayonara!", złożone z czystej zajawki. Jako że koncepcja utworu opiera się na mandze i anime, klip nie mógł być inny.

NIE jest to tradycyjne, oficjalne video. Należy je raczej potraktować jako amatorską próbę ciekawego zobrazowania utworu z płyty "Zeus, jak mogłeś?" jak i złożenie hołdu artystom tworzącym japońską animację i komiks.

Zapraszamy do oglądania!

piątek, 7 października 2011

Pierwszy Milion na Facebooku!


Stało się! Pierwszy Milion znajdziecie teraz również na Facebooku! Jak to mówią - lepiej późno niż wcale. Na początek postaramy się przybliżyć Wam nasze dotychczasowe dokonania a co będzie się działo dalej, czas pokaże :)


Wchodźcie na profil, lajkujcie, bądźcie na bieżąco!

Pozdrawiamy!

czwartek, 6 października 2011

Wywiad z Joteste dla portalu Hip-Hop.pl!

Zapraszamy do lektury najnowszego wywiadu z Joteste, przeprowadzonego na potrzeby portalu Hip-Hop.pl.


Pozdrawiamy!