poniedziałek, 22 października 2007

Pierwszy Milion - Deep Cover Mixtape (2007)

deep przod.jpg

Tracklista:

01 - Intro
02 - Głośniej
03 - Olewaj
04 - Blok jest nasz (Remix)
05 - Jak już melanż to ostro (cz. 1)
06 - Dobry rap
07 - Jest nas dwóch
08 - Skit - Każdy bit
09 - Skacz
10 - Ponad tym
11 - Jak już melanż to ostro (cz. 2)
12 - Mamy to we krwi (Remix)
13 - Zostań prawdziwy
14 - Więcej i więcej
15 - Czujesz strach
16 - Skit - Nie zatrzymasz mnie
17 - Cisza po burzy

Niniejsza płyta jest ogniwem pomiędzy "Pierwszym Mixtapem" i jego kontynuacją. Nagrania na ten prokjekt zaczęły się w 2006 roku i miały spontaniczny charakter. Płyta w całości oparta jest na "kradzionych" instrumentalach. Klimatycznie z zalożenia miała odbiegać od poprzedniej produkcji. Obecnie trwają pracę nad "Drugim Mixtape'm" opartym w całości na bitach autorstwa Zeusa. Na ukończeniu jest też solowa płyta Duszy, również wyprodukowana przez Zeusa.

O nas:

ZEUS - MC i beatmaker. Zaczynał w grupach BHZ 13 i Liryczna Kravmaga. Współpracował/współpracuje z takimi wykonawcami jak: Dior, Dusza, Fatum, Kaczy, Koncept, O.S.T.R., PHHR, Projektanci, Vademecum. Obecnie pracuje nad płytą solową która prawdopodobnie ukaże się w legalnym obiegu. Oprocz "Pierwszego Mixtape'u" wydanego niecaly rok temu, mozna go było ostatnio usłyszeć na płycie O.S.T.R.'a - "Hollyłódź".

JOTESTE - MC i beatmaker. Nagrywa zarówno pod banderą Pierwszy Milion jak i w grupie Fatum. Znany jest również z solowego projektu "Nowa Nadzieja" wyprodukowanego przez Zeusa i z "Pierwszego Mixtape'u".Obecnie pracuje nad płytą reaktywowanego składu Fatum i nad kolejną płytą solową.

KONTAKT (koncerty, uwagi itd.) - pierwszymilion@gmail.com

-------> SENDSPACE.PL <-------

-------> SENDSPACE.COM <-------

-------> MEGAUPLOAD <-------

Brak komentarzy: