niedziela, 13 lipca 2008

Spinache - "Bezwarunkowo Oddany" (Remix feat. Zeus, DJ Cube)

Z przyjemnością prezentujemy klip do remiksu utworu Spinache feat. DJ Cube "Bezwarunkowo Oddany". Gościnnie w remiksie wystąpił Zeus - znany z formacji Pierwszy Milion i współpracy z Ostrym.

Oto co miał do powiedzenia raper/producent z Bałut, zapytany o tę kolaborację: "Tekst do remiksu powstał bardzo spontanicznie, w drodze do Łodzi, na kolanie, w samochodzie. Bardzo podobała mi się oryginalna wersja i tematyka kawałka. Nie musiałem się specjalnie trudzić nad powiedzeniem czegoś od siebie w tym temacie - było to bardzo naturalne. Uważam Łódź za wyjątkowe miasto i wiem, że nasza scena ma ogromny potencjał i niepowtarzalny klimat. Póki co, niewiele osób z Łodzi zaznaczyło się wyraźnie w umysłach słuchaczy z całej Polski ale myślę, że to tylko kwestia czasu. (...) Mam nadzieję na dalszą współpracę z Pawłem, tym bardziej iż mamy sporo pomysłów które mogą wydać się słuchaczom ciekawe. Mimo iż działam już długo, dla wielu osób jestem nową postacią, Spinache natomiast jest właściwie jednym z pionierów polskiego rapu a nadal jest pełen energii i zajawki - myślę że taka kolaboracja mogłaby przynieść fajny efekt. Czas pokaże jak będzie. Tak czy inaczej jestem wdzięczny za możliwość znalezienia się zarówno w tym numerze jak i na lekko zakrapianym planie teledysku".

Za realizację klipu odpowiedzialny jest Damian Michalak (www.dobrekinostudio.pl).

W klipie zobaczycie między innymi: Marka Dulewicza, Zeusa, DJa Cubea oraz Snecza.

Przygotowaniem zdjęć do scenografii zajął się Przemek Sikora (www.przemeksikora.com), Elementy graficzne stworzył Michał Arkusiński, twórca komiksów, rysunków i okładek do płyt m.in. OSTR "Jazz w wolnych chwilach", Famila H.P. "Miejskie Wibracje"/"Soundsystem", Obóz TA "Obó2 Ta", Eudezet Allstars "Vol.1"/"Vol.2", Red&Spinache "7Rano"/"8Rano".

Podziękowania za pomoc przy realizacji klipu dla firmy Mass Denim oraz klubu Flow.

Póki co zapraszamy do sprawdzenia klipu na stronie:
Hip-Hop.pl

Jak tylko klip znajdzie sie oficjalnie na YouTube, zamieścimy tutaj link do niego.

Pozdrawiamy.

Brak komentarzy: