sobota, 11 października 2008

Warszawa - 15 października!!

Szczecin za nami!! Świetna publika (wielkie dzięki za przyjęcie!!!) i konkretny koncert. Szczecinianie mieli już możliwość poznania odrobiny materiału z nadchodzącego, solowego albumu Zeusa. Kolejna taka okazja, dla wszystkich zainteresowanych tym tematem, nadarzy się już w najbliższą środę, 15 października w Warszawie (w klubie The Fresh). Zeus zagra tam jako support przed nowojorskim raperem NECRO.

Serdecznie zapraszamy!

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam niestety nie mogłem być na tym koncercie - ale słucham Necra oraz całego Psychologicalrecords więc domyślam się jakie show musiał zrobić Necro. Mam zatem pytanie :) Poza tym że grałeś tam support to czy obserwowałeś koncert Necra jeżeli tak to jakie wrażenia (możesz się podzielić) , i co sądzisz o tym rodzaju Rapu, i ostatnie czy Necro odwalił coś na scenie :)
Pozdrawiam

Pierwszy Milion pisze...

Nie jestem fanem Necro. Generalnie spokojny, wyluzowany typ. Tylko jego kolega na backstage'u zaczął się rozciągać jak przed biegiem przez płotki... Ale ok. Fajnie zaczęli koncert. Bujające bity, połowa lat 90-tych. Byłem zaskoczony i podobało mi się. Później jednak zaczęło się takie "rycie bani" że pojechaliśmy do Łodzi:) Nie byłem do końca na koncercie. Generalnie jednak grali profesjonalnie, rozkręcali publikę, ludzie nawet pogo tańczyli (hip-hopowcy? kontrowersyjne..;). Więc napewno fani byli zadowoleni. Takie są moje wrażenia.

Pozdrawiam.
Zeus.

Anonimowy pisze...

Ok dziekówa czekam na twoje solo -kupuje w ciemno w dzien premiery :)
pozdrawiam