piątek, 5 grudnia 2008

Łódź - Koncert Dwóch Sławów, Hryty i Pesante!

Nasi dobrzy znajomi czyli ekipa HOT SHITZZ, 20 grudnia 2008 (w klubie IMPROWIZACJA przy ulicy Stefanowskiego 17 w Łodzi) organizuje imprezę na której zagrają Dwa Sławy, Hryta (Koncept), Pesante (+ DJ Bartech) i Turitablizm. Usłyszycie więc dużo dobrego, łódzkiego rapu. Jako, że się wzajemnie wspieramy, nie zabraknie tam również Zeusa i Joteste.

Od razu uprzedzamy jednak, że nie będzie miał wtedy miejsca premierowy koncert Zeusa (mimo tego przygotowujemy dla Was małą niespodziankę:)). Oficjalny koncert promujący płytę "Co nie ma sobie równych" odbędzie się na początku 2009 roku. Przygotujemy dla Was wtedy wyjątkowe wydarzenie, na które ilość miejsc będzie jednak ograniczona. Aby się tam dostać, trzeba będzie się wykazać refleksem:) Dla tych, którym na tym najbardziej zależy, mamy jednak prezent:

PIERWSZE 10 OSÓB, KTÓRE PODEJDZIE DO ZEUSA NA IMPREZIE W IMPROWIZACJI Z PŁYTĄ "CO NIE MA SOBIE RÓWNYCH", W RĘKACH - OTRZYMA DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ NA OFICJALNY KONCERT!

Nie przejdzie numer z wymienianiem się płytą:) Mamy sposób na oznakowanie egzemplarzy, których właściciele zostaną posiadaczami wejściówek;)

Być może czeka Was więcej niespodzianek?

Zapraszamy serdecznie na koncert! Do zobaczenia 20-tego grudnia:)

Brak komentarzy: