środa, 18 marca 2009

Najbliższe KONCERTY Zeusa!!

Zapraszamy serdecznie na najbliższe koncerty Zeusa promujące płytę "Co nie ma sobie równych". Odbędą się one, kolejno:

27 marca 2009 w Pabianicach, w klubie Sin City (ul. Zamkowa 4) Zeusowi podczas tego występu towarzyszyć będą: Joteste oraz DJ Cube. Jako support zagrają: Hary, Pesante, Uśpione Miasto oraz Zorak 3000. Wejście na imprezę - 10 PLN. Początek części koncertowej przewidywany jest na godzinę 21.

3 kwietnia 2009 w Toruniu, w klubie NRD (ul. Browarna 6) Zeusowi podczas tego występu towarzyszyć będą: Joteste oraz DJ Cube. Jako support zagrają: PZN/GD oraz GNZ Projekt. Afterparty poprowadzi DJ Seli. Bilety- 10 PLN, w dniu koncertu - 12 PLN. Początek części koncertowej przewidywany jest na godzinę 20.

4 kwietnia 2009 w Warszawie, w klubie Harlem (ul. Kolejowa 8/10) będzie miała miejsce impreza promująca najnowszy mixtape DJ'a Cube pt "Motyla noga". Zeus udzielił się na tym projekcie, nagrywając utwór specjalnie na tę okazję i pojawi się w klubie Harlem, w dniu jego premiery. Zeus zagra kilka utworów z płyty "Co nie ma sobie równych". Początek imprezy przewidywany jest na godzinę 21.


10 kwietnia 2009 w Łodzi, w klubie Flow (al. Piłsudskiego 14) . Zeusowi podczas tego występu towarzyszyć będą: Joteste oraz DJ Cube. Jako support zagrają: Hary, Pesante oraz Uśpione Miasto. Wejście na imprezę - 15 PLN. Początek części koncertowej przewidywany jest na godzinę 21.

Chcecie wcześniej sprawdzić twórczość wykonawców, którzy pojawią się na tych imprezach wraz z Zeusem? Zapraszamy na strony:

Hary
Uśpione Miasto
Pesante
DJ Cube
DPZN/GD
GNZ Projekt

Serdecznie zapraszamy na koncerty!

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

mogli byscie pomyslec nad sprzedaza plyty "co nie ma sobie rownych" na allegro. zobaczcie, co sie dzieje. jakis idioci wystawiaja krazek za 50-60 zl, co jest jawnym oszustwem, bo przeciez w sklepie plytki sa za 3 dyszki. najgorsze w tym jest to, ze pare osob juz dalo za ten material te 50 zeta [*]

Pierwszy Milion pisze...

Witam,

1. Płyty juz nie ma w sklepach przez co moża ją traktowac jako unikat. Allegro to portal aukcyjny i mozna tam wystawiac rzeczy po dowolnej cenie. Wieć, z tego co widzę, nie ma tu mowy o oszustwie i gratuluje komus pomysłowości :)

2. My nie mammy prawa sprzedac żadnego egzemplarza płyty sami ponieważ wyłaćzność dystrybucyjn ma fima EMI na mocy podpisanej z nimi umowy.

Mam nadzieję, że to wyjaśnia czemu sytuacja wyglada tak a nie inaczej :)

Pozdrawiam.
Zeus.

Anonimowy pisze...

w piatek kupilem w gorzowie za 29 zeta. skoro naklad sie skonczyl, bedzie jakies dotloczenie? popyt jest ;)

Anonimowy pisze...

We Wrocławiu płyty nadal są na pułkach :)


Zeus! Wbijaj do Miasta Mostów! :)

Anonimowy pisze...

DAWAJ KONCERT ZEUSIE!!! jestem glodny! :)