czwartek, 4 czerwca 2009

Zeus - Ważny dzień (prod. Klimek, skrecz DJ Cube)!! EUROWYBORY!!!


Jak zdążyliście zapewne zauważyć, spontaniczność działań to to, co jest nam szczególnie bliskie. Dziś prezentujemy Wam wynik kolejnej spontanicznej akcji. Tym razem nie jest to jednak, dyskusyjnej jakości, relacja z koncertu.

Dostajecie dziś od nas w prezencie free-track Zeusa, wraz ze zrealizownym do niego teledyskiem. Całość, dotyczących tego utworu, wydarzeń rozegrała się w przeciągu niecałego tygodnia. Autorem podkładu jest nowa postać - Klimek, skrecze dograł DJ Cube a całość zrealizowana została w NC Studio pod czujnym okiem Marka Dulewicza. Utwór bardzo odbiega klimatem od nadchodzącej, drugiej płyty Zeusa i wydał nam się ciekawą odskocznią. Jest to typowy kawałek w klimacie lat 90-tych i gratka dla miłośników brudnych, undergroundowych brzmień. To również zainspirowało nas do stworzenia takiego, a nie innego teledysku.

Jako, iż utwór opowiada o hip-hopie, wyborach, pozostawaniu prawdziwym itp. postanowiliśmy, niejako przy okazji, zachęcić Was do uczestnictwa w nadchodzących (7 czerwca) wyborach do Europarlamentu. Oddajcie swój głos, chociażby ze względu na nie oddawanie głosu ludziom, których nie chcielibyście dopuszczać do władzy. My swoje głosy oddamy.

Za produkcję wideoklipu odpowiada firma ELUSIVE LABELS.

A oto link do wesji mp3 (320 kb):

ZEUS - WAŻNY DZIEŃ


Pozdrawiamy!

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Kiedy klip do jestem Tu? Track spoko :) fajny flow

brd pisze...

zajebiscie plyniesz po bicie. pzodro za dobry numer i klip. tak trzymac piona

BBR pisze...

dobra recz. musze klaskac jak reno ;)
teraz pora na jestem tu ;)

bober raz jeszcze ;) pisze...

jeszcze chcialem spropsowac fajne nawiazanie do tego typa piotrka :)

Anonimowy pisze...

To nie jest nawiazanie do mesa.

Anonimowy pisze...

"Monsieur spec od nawijki"

Anonimowy pisze...

słucham tego 27/7 haaa dawaj dalej:D:D