niedziela, 2 sierpnia 2009

Konkurs SPOTTED !!

Jako, że część z Was jest już w posiadaniu koszulek promujących klip "Jestem tu", firma ELUSIVE LABELS postanowiła zorganizować dla Was specjalny KONKURS SPOTTED.

1. Na czym ów konkurs polega? - na adres email: elusive@elusive.pl wysyłacie ZDJĘCIA w koszulkach "Jestem tu". W mailu wysyłacie swoje zdjęcie, dane oraz ksywę / imię nazwisko / opis, jakim chcecie podpisać zdjęcie.

2. Kluczem do zwycięstwa jest Wasza pomysłowość, jedynym warunkiem jest pojawienie się na zdjęciu koszulki "Jestem tu".

3. Nadesłane przez Was zdjęcia będą przez nas oceniane. SZEŚĆ FINAŁOWYCH zdjęć (po trzy dla dziewczyn i chłopaków) będzie oceniane przez naszych forumowiczów, każde zdjęcie będzie jednak do obejrzenia i skomentowania na MySpace Zeusa, w specjalnym, przeznaczonym do tego KATALOGU oraz w TEMACIE NA FORUM.

4. Zwycięzców może być dwójka: jedna dziewczyna, jeden chłopak. Jaka nagroda czeka na zwycięzców? W prezencie, jako pierwsi, dostaną kolejne koszulki będące owocem współpracy ELUSIVE LABELS i Zeusa. Jakie to będą koszulki? Pierwsi dowiedzą się tego szczęśliwi zwycięzcy konkursu :) Być może doczekają się również innej niespodzianki.

5. Na zachętę mamy dla Was kilka zdjęć nas i naszych znajomych w koszulkach, których dotyczy konkurs.

SZÓSTKA FINALISTÓW ogłoszona będzie pod koniec sierpnia, Następnie, przez tydzień, przez głosowanie na naszym forum, wyłonieni zostaną zwycięzcy.

Konkurs rusza TERAZ! Powodzenia!

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam.
"Na zachętę mamy dla Was kilka zdjęć nas i naszych znajomych w koszulkach, których dotyczy konkurs."
Gdzie można zobaczyć te zdjęcia ?
Bo może podpowiedzą mi czym mam się kierować przy robieniu tych zdjęć. ;)

Pierwszy Milion pisze...

Link do katalowgu jest w newsie ale wkleję go jeszcze tu ;)

Proszę --> http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=100602008&albumID=2836140&imageID=47131921


Pozdrawiam.
Zeus.

Anonimowy pisze...

dzięki , widocznie musiałem go nie zauważyć.;)