czwartek, 3 września 2009

Outline Colour Festival + NOWE Koszulki!!


Już w tę sobotę, 5-ego września 2009, w Łodzi odbędzie się Outline Colour Festival. Zagrają na nim m.in. M.O.P., Jeru Da Damaja, Warszafski Deszcz, O.S.T.R. oraz Zeus. O tym wszystkim już napewno wiecie. Nie wiecie jednak, że w związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was niespodziankę :)

Podczas festiwalu, premierę bedą miały nowe koszulki związane z Zeusem. Koszulki będziecie mogli nabyć na specjalnym stoisku, wokół którego spotkać będziecie mogli m.in. Zeusa i osoby z nami związane. Na stoisku nabyć będziecie mogli również koszulki "Jestem tu" (konkurs jest nadal aktualny), najnowszy album Wallesa "Czarna magia vol. 1" oraz "Motyla Noga Mixtape" autorstwa DJ'a Cube'a.

Co do koncertów (prawdopodobnie dotarliście już do tych informacji): występ Zeusa wraz z DJ'em Cube przewidziany został na godzinę: 19:35 (do 20:20). Zeus pojawi się jednak dużo wcześniej, podczas koncertu naszych znajomych - zespołu EudeJazz (występ o 14:25) i usłyszeć będziecie mogli, premierowo, ich wspólny numer.

KONKURS SPOTTED NADAL TRWA!! ZBLIŻAMY SIĘ DO OSTATNIEJ PROSTEJ!! ZWYCIĘZCY OTRZYMAJĄ WYJĄTKOWE KOSZULKI Z LIMITOWANEJ EDYCJI, NIEDOSTĘPNEJ JESZCZE PRZEZ DŁUGI CZAS!!

Widzimy się na Outline Colour Festival!!!

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

rspkt

Anonimowy pisze...

Kiedy w sprzedaży będą koszulki te,które miałeś na Outilne ? A może wyjdzie jakaś seria bluz ? ;]
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Pierwszy Milion pisze...

Koszulki będą lada moment. 1 - 2 tygodnie. Wszystko odnosnie teg oczywiście znajdzie się na blogu.

Pozdrawiam.
Zeus.

Anonimowy pisze...

dzięki Zeus jedną już mam (jestem TU) ,ale nie zaszkodzi druga . Wielkie propsy dla Ciebie za muzyke , którą robisz.

Anonimowy pisze...

ma ktoś jakąś fotkę z tego outline colour festival? bądź będą na myspace u Zeusa? jak ktoś ma albo wiedzą gdzie mogą być będę wdzięczny.
Pjona za to co robisz Zeus!