sobota, 28 marca 2009

Zdjęcia z koncertu w Pabianicach!!

Dziękujemy wszystkim, którzy zjawili się na wczorajszym koncercie w Pabianicach. Mamy nadzieję, że bawiliście się przynajmniej tak dobrze jak my! Już dziś mamy dla Was zdjęcia z wczorajszej imprezy. Znaleźć je możecie m.in. na Myspace Zeusa.

Oto bezpośredni link do zdjęć:

Autorem zdjęć jest Dewik (www.HotShiTZZ.pl).

Zapraszamy na kolejne koncerty!

środa, 18 marca 2009

Najbliższe KONCERTY Zeusa!!

Zapraszamy serdecznie na najbliższe koncerty Zeusa promujące płytę "Co nie ma sobie równych". Odbędą się one, kolejno:

27 marca 2009 w Pabianicach, w klubie Sin City (ul. Zamkowa 4) Zeusowi podczas tego występu towarzyszyć będą: Joteste oraz DJ Cube. Jako support zagrają: Hary, Pesante, Uśpione Miasto oraz Zorak 3000. Wejście na imprezę - 10 PLN. Początek części koncertowej przewidywany jest na godzinę 21.

3 kwietnia 2009 w Toruniu, w klubie NRD (ul. Browarna 6) Zeusowi podczas tego występu towarzyszyć będą: Joteste oraz DJ Cube. Jako support zagrają: PZN/GD oraz GNZ Projekt. Afterparty poprowadzi DJ Seli. Bilety- 10 PLN, w dniu koncertu - 12 PLN. Początek części koncertowej przewidywany jest na godzinę 20.

4 kwietnia 2009 w Warszawie, w klubie Harlem (ul. Kolejowa 8/10) będzie miała miejsce impreza promująca najnowszy mixtape DJ'a Cube pt "Motyla noga". Zeus udzielił się na tym projekcie, nagrywając utwór specjalnie na tę okazję i pojawi się w klubie Harlem, w dniu jego premiery. Zeus zagra kilka utworów z płyty "Co nie ma sobie równych". Początek imprezy przewidywany jest na godzinę 21.


10 kwietnia 2009 w Łodzi, w klubie Flow (al. Piłsudskiego 14) . Zeusowi podczas tego występu towarzyszyć będą: Joteste oraz DJ Cube. Jako support zagrają: Hary, Pesante oraz Uśpione Miasto. Wejście na imprezę - 15 PLN. Początek części koncertowej przewidywany jest na godzinę 21.

Chcecie wcześniej sprawdzić twórczość wykonawców, którzy pojawią się na tych imprezach wraz z Zeusem? Zapraszamy na strony:

Hary
Uśpione Miasto
Pesante
DJ Cube
DPZN/GD
GNZ Projekt

Serdecznie zapraszamy na koncerty!

niedziela, 15 marca 2009

Zadaj pytanie Zeusowi!!

Jeżeli dotychczasowe wywiady nie zaspokoiły Twojej ciekawości, możesz zadać Zeusowi własne pytanie, poprzez, założony jakiś czas temu, przez naszych użytkowników, temat na forum.

Oto link:

Serdecznie zapraszamy!

środa, 11 marca 2009

Nowy wywiad z Zeusem!

Niezwykle ciepłe przyjęcie debiutanckiej płyty "Co nie ma sobie równych" skupiło dużą uwagę na jej twórcy nie tylko w Łodzi, ale i w całym kraju. W odpowiedzi na to zainteresowanie powstał wywiad radiowy. Rozmowa odbyła się zimowym popołudniem przy kawie w restauracji Analogia w Łodzi. Jej celem było przybliżenie twórczości i przede wszystkim osoby samego Zeusa. W materiale tym pojawia się wiele kwestii, nie poruszanych w żadnej z dotychczasowych rozmów z Zeusem. Wywiad został przeprowadzony i zmontowany przez Bartosza Pusza.

OTO LINK:

Pozdrawiamy.

zdjęcie: http://massuniqueseries.com

niedziela, 8 marca 2009

Nowe recenzje i artykuły na temat Zeusa!

W najnowszym (59) numerze Magazynu Hip-Hop zrecenzowano płytę Zeusa "Co nie ma sobie równych". Została oceniona na 5 / 6. Poza tym, o Zeusie, napisano również w podsumowaniu roku 2008. Zapraszamy do EMPiKów!

*******************************************************************

W pierwszym (0) numerze studenckiego Magazynu Projekt Student, znalazł się artukuł dotyczący Zeusa, autorstwa Tymona Pasierbiaka. Oto link do magazynu w formacie PDF:


*******************************************************************

W ostatnim odcinku, nadawanej w Radiu Rewers, audycji "Połamany bit", zrecenzowana została płyta Zeusa "Co nie ma sobie równych". Prezentujemy Wam tę recenzję, w skróconej formie (z wyciętymi, granymi podczas audycji utworami). Zapraszamy do odsłuchu:


Pozdrawiamy!

piątek, 6 marca 2009

Zdjęcia Zeusa dla Mass Unique Series!!


Jakiś czas temu, Zeus wziął udział w sesji zdjęciowej, promującej linię odzieży MASS UNIQUE SERIES. Oprócz Zeusa, w sesji, uczestniczyli również: Snecz (łódzki producent i perkusista znany m.in. z projektu Gres / Snatch) i Miko (znany chociażby z Obozu TA). Wybrane zdjęcia z sesji, możecie obejrzeć na stronie:


Miłego oglądania!

Winiki głosowania na polską postać roku 2008!

Po dwuletniej dominacji tytuł najlepszego polskiego wykonawcy powędrował z Łodzi do Białegostoku. W ostatniej kategorii plebiscytu WuDoo i Hip-Hop.pl zdecydowaliście, że postacią roku w polskim Hip-Hopie został Pih.

Patrząc na minione 12 miesięcy chyba nikt nie ma wątpliwości, że Pih był jedną z najbardziej zapracowanych osób na scenie. Dwupłytowy album, parę kozackich singli, świetne klipy i cała masa featuringów (w tym także kilka singlowych). Zwycięzca 2006 i 2007 roku O.S.T.R. tym razem musi się zadowolić miejscem drugim. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby odebrał tron już za rok, zważywszy na sporą popularność jego najnowszej płyty. Na trzecim miejscu podium znalazł się autor płyty roku 2008 pt. "Ścieżka dźwiękowa"- Tede.

Cieszy także fakt, że uznanie w Waszych oczach zyskali debiutanci: Returners, Raca/Stona/Ike oraz Zeus który uplasował się najwyżej z tej grupy bo aż na miejscu szóstym, i który notabene zdeklasował konkurentów w ankiecie na stronie WuDoo.

Ostateczne wyniki:
Pih 3831
O.S.T.R. 3492
Tede 2002
Peja 1829
Gural 1184
Zeus 751
Żurom 477
Fokus 440
L.U.C. 310
Firma 290
Raca/Stona/Ike 266
TPWC 249
Returners 116
Massey 107
DJ Decks 101
Blady Kris 99

żródło: www.hip-hop.pl

Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos!

zdjęcie: www.hotshitzz.pl