czwartek, 25 czerwca 2009

Nowy wywiad z Zeusem / KONCERTY / Dotłoczenie pierwszego albumu!

Dziś prezentujemy Wam najnowszy wywiad z Zeusem. Jego autorem jest Rafał Zajkowski. Z artykułu dowiedzieć się możecie m.in. jak postępują prace nad drugim LP Zeusa i jak wyglądają jego najbliższe a nawet dalsze plany związane z muzyką, z kim chciałby współpracować, czy interesuje się polityką, co sądzi o akcjach charytatywnych a nawet jakie lubi ksiażki.

Wywiad ten ukazuje się wyłącznie jako exclusive na naszym forum, także zapraszamy do lektury :


************************************************************

NAJBLIŻSZE KONCERTY:

04.07.09 - Łódź, rynek w Manufakturze (około 18:30-19:00) - półgodzinny koncert Zeusa w przerwie zawodów Rugby

04.07.09 - Warszawa, Klub CDQ - koncert Zeusa

************************************************************

DOTŁOCZENIE PIERWSZEGO ALBUMU:

Prawdopodobnie, lada dzień, w Asfaltshopie, możliwy będzie preorder nowych egzemplarzy albumu "Co nie ma sobie równych" (po dotłoczeniu).

Pozdrawiamy!!

czwartek, 11 czerwca 2009

Koncert w Łodzi - 21 czerwca (niedziela)!!

21-ego czerwca, w Łodzi, w klubie Luka (ul. Zgierska 26) będzie mieć miejsce KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz chorej na mukowiscydozę Pauliny. Na koncercie zagrają: Uśpione Miasto, Hary, EudeJazz (funk / reggae / hip-hop - żywe instrumenty) oraz Zeus wraz z Joteste i DJ'em Cube. Wszyscy artyści grają charytatywnie a całość zebranych środków przeznaczona zostanie dla, wspomnianej wcześniej, Pauliny. Start części koncertowej zaplanowany jest na godzinę 21. Wejście - 10 PLN.

Serdecznie zapraszamy!

czwartek, 4 czerwca 2009

Zeus - Ważny dzień (prod. Klimek, skrecz DJ Cube)!! EUROWYBORY!!!


Jak zdążyliście zapewne zauważyć, spontaniczność działań to to, co jest nam szczególnie bliskie. Dziś prezentujemy Wam wynik kolejnej spontanicznej akcji. Tym razem nie jest to jednak, dyskusyjnej jakości, relacja z koncertu.

Dostajecie dziś od nas w prezencie free-track Zeusa, wraz ze zrealizownym do niego teledyskiem. Całość, dotyczących tego utworu, wydarzeń rozegrała się w przeciągu niecałego tygodnia. Autorem podkładu jest nowa postać - Klimek, skrecze dograł DJ Cube a całość zrealizowana została w NC Studio pod czujnym okiem Marka Dulewicza. Utwór bardzo odbiega klimatem od nadchodzącej, drugiej płyty Zeusa i wydał nam się ciekawą odskocznią. Jest to typowy kawałek w klimacie lat 90-tych i gratka dla miłośników brudnych, undergroundowych brzmień. To również zainspirowało nas do stworzenia takiego, a nie innego teledysku.

Jako, iż utwór opowiada o hip-hopie, wyborach, pozostawaniu prawdziwym itp. postanowiliśmy, niejako przy okazji, zachęcić Was do uczestnictwa w nadchodzących (7 czerwca) wyborach do Europarlamentu. Oddajcie swój głos, chociażby ze względu na nie oddawanie głosu ludziom, których nie chcielibyście dopuszczać do władzy. My swoje głosy oddamy.

Za produkcję wideoklipu odpowiada firma ELUSIVE LABELS.

A oto link do wesji mp3 (320 kb):

ZEUS - WAŻNY DZIEŃ


Pozdrawiamy!