środa, 16 września 2009

Zeus - "Nowy dzień" VIDEO!!


Dla wielu polskich wykonawców hip-hopowych tegoroczny wrzesień jest miesiącem premier. Nam ten miesiąc upłynął pod innym znakiem. W tym właśnie miesiącu zamykamy pewien rozdział. Mamy dziś przyjemność zaprezentować Wam ostatni teledysk promujący debiutancki album Zeusa „Co nie ma sobie równych”. Obraz został zrealizowany do utworu „Nowy dzień”. Całość materiału, z którego zmontowany został klip, nagrana została podczas występu Zeusa na tegorocznym Outline Colour Festiwal i użyta dzięki uprzejmości organizatorów festiwalu. Podczas koncertu, Zeusowi towarzyszyli na scenie oczywiście Joteste oraz DJ Cube. Realizacją teledysku zajęli się ludzie z Mania Studio. Życzymy Wam miłego oglądania!

Rozdział „Co nie ma sobie równych” jest już za nami. Oczywiście na koncertach nadal usłyszeć będziecie mogli utwory pochodzące z tego albumu. Czas jednak zacząć kolejny etap. Już niedługo pierwsze informacje na temat drugiej, solowej płyty Zeusa. Chcecie wiedzieć więcej? Wchodźcie regularnie na nasze strony www.

Pozdrawiamy!

środa, 9 września 2009

EudeJazz feat. Zeus - Przyjdzie Czas (Outline Colour festival 2009)

Prezentujemy Wam dziś fragment występu zespołu EudeJazz podczas Outline Colour Festival. W utworze, którego będziecie mieli okazję posłuchać, gościnnie wystąpił Zeus.


Już niebawem więcej materiałów z naszym udziałem, z tegorocznego OCF.

Pozdrawiamy!

czwartek, 3 września 2009

Outline Colour Festival + NOWE Koszulki!!


Już w tę sobotę, 5-ego września 2009, w Łodzi odbędzie się Outline Colour Festival. Zagrają na nim m.in. M.O.P., Jeru Da Damaja, Warszafski Deszcz, O.S.T.R. oraz Zeus. O tym wszystkim już napewno wiecie. Nie wiecie jednak, że w związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy dla Was niespodziankę :)

Podczas festiwalu, premierę bedą miały nowe koszulki związane z Zeusem. Koszulki będziecie mogli nabyć na specjalnym stoisku, wokół którego spotkać będziecie mogli m.in. Zeusa i osoby z nami związane. Na stoisku nabyć będziecie mogli również koszulki "Jestem tu" (konkurs jest nadal aktualny), najnowszy album Wallesa "Czarna magia vol. 1" oraz "Motyla Noga Mixtape" autorstwa DJ'a Cube'a.

Co do koncertów (prawdopodobnie dotarliście już do tych informacji): występ Zeusa wraz z DJ'em Cube przewidziany został na godzinę: 19:35 (do 20:20). Zeus pojawi się jednak dużo wcześniej, podczas koncertu naszych znajomych - zespołu EudeJazz (występ o 14:25) i usłyszeć będziecie mogli, premierowo, ich wspólny numer.

KONKURS SPOTTED NADAL TRWA!! ZBLIŻAMY SIĘ DO OSTATNIEJ PROSTEJ!! ZWYCIĘZCY OTRZYMAJĄ WYJĄTKOWE KOSZULKI Z LIMITOWANEJ EDYCJI, NIEDOSTĘPNEJ JESZCZE PRZEZ DŁUGI CZAS!!

Widzimy się na Outline Colour Festival!!!