sobota, 22 maja 2010

Videorelacje z koncertów w Rybniku i Jarosławiu!

Dziś prezentujemy Wam dwie video-relacje z naszych koncertów w Rybniku i w Jarosławiu. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy nas na te koncerty zaprosili jak i dla tych, którzy się na tych koncertach pojawili!

**************************************************

RYBNIK


6-ego maja, dzień po koncercie we Wrocławiu, wybraliśmy się ekipą w składzie: DJ Cube, Joteste, Walles i Zeus na koncert do Rybnika. Zagraliśmy tam przy okazji zawodów breakdance a atmosfera, jaka nas tam zastała zrobiła na nas ogromne wrażenie. W "Kulturalnym Klubie" panowała ogromna hip-hopowa zajawka i pozytywna energia tak więc zagranie tam sprawiło nam wielką przyjemność.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji i mamy nadzieję, że mimo słabej jakości, poczujecie chociaż w małym stopniu atmosferę tego wieczoru!

**************************************************

JAROSŁAW


8-mego maja mieliśmy przyjemność zagrać w ramach bloku hip-hopowego podczas Parady Schumana w Jarosławiu. Oprócz nas, na scenie pojawili się m.in. Sklero Repo oraz Globalny Odlot czyli reprezentanci miejscowego Wake Up Adina Crew. Dziś prezentujemy Wam krótką video relację z tego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

1 komentarz:

a. pisze...

to jak w Rybniku się tak podobało to wróćcie jeszcze, bo z bólem serca nie wpadłam przez matury!