sobota, 22 maja 2010

Videorelacje z koncertów w Rybniku i Jarosławiu!

Dziś prezentujemy Wam dwie video-relacje z naszych koncertów w Rybniku i w Jarosławiu. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy nas na te koncerty zaprosili jak i dla tych, którzy się na tych koncertach pojawili!

**************************************************

RYBNIK


6-ego maja, dzień po koncercie we Wrocławiu, wybraliśmy się ekipą w składzie: DJ Cube, Joteste, Walles i Zeus na koncert do Rybnika. Zagraliśmy tam przy okazji zawodów breakdance a atmosfera, jaka nas tam zastała zrobiła na nas ogromne wrażenie. W "Kulturalnym Klubie" panowała ogromna hip-hopowa zajawka i pozytywna energia tak więc zagranie tam sprawiło nam wielką przyjemność.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji i mamy nadzieję, że mimo słabej jakości, poczujecie chociaż w małym stopniu atmosferę tego wieczoru!

**************************************************

JAROSŁAW


8-mego maja mieliśmy przyjemność zagrać w ramach bloku hip-hopowego podczas Parady Schumana w Jarosławiu. Oprócz nas, na scenie pojawili się m.in. Sklero Repo oraz Globalny Odlot czyli reprezentanci miejscowego Wake Up Adina Crew. Dziś prezentujemy Wam krótką video relację z tego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

sobota, 15 maja 2010

Zeus - Lubisz jeść (VIDEO)!


Zapraszamy Was dziś do obejrzenia teledysku nakręconego do utworu "Lubisz jeść" czyli do drugiego singla promującego "Album Zeusa". Utwór sam w sobie jest metaforą a autorzy teledysku postawili sobie za zadanie dodanie do niego kolejnej płaszczyzny interpretacyjnej.

Za produkcję teledysku odpowiada Dobrekino Studio.

Zapraszamy do oglądania!

piątek, 7 maja 2010

Zapraszamy na koncert do Krakowa!!

15 maja, do Miasta Kraków zawita po raz pierwszy reprezentant sceny Łódzkiej – Zeus. Zagra on w Klubie Materia (Plac Szczepański 3). Support-ować go będą – Kości W Dłoni (Kraków), Departament (Nowy Sącz) oraz Pod Pretekstem (Dębica/Sandomierz). Po koncertach jeszcze więcej – bibę do białego rana nakręci DJ Clockwork.


Serdecznie zapraszamy!!

sobota, 1 maja 2010

Zapraszamy na koncerty we Wrocławiu, Rybniku i Jarosławiu!

W ciągu najbliższych kilku dni będziecie mieli okazję spotkać się z nami na kilku imprezach, kolejno:

5 maja, Wrocław, Klub Bezsenność
6 maja, Rybnik, Kulturalny Klub
8 maja, Jarosław, Rynek w Jarosławiu (Parada Shumana)

Serdecznie zapraszamy na koncerty!