wtorek, 18 listopada 2008

Zeus. Co nie ma sobie równych. - SPRZEDAŻ

14-ego listopada 2008 trafiła do sklepów(póki co w niewielkiej ilości) solowa płyta Zeusa "co nie ma sobie równych". Pojawiła się również możliwość zakupienia płyty w sklepach internetowych. Dla wszystkich zainteresowanych: NIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA PŁYTY U NAS. Wszystkim zajmuje się dystrybutor (EMI) i płytę nabyć będzie można tylko w sklepach współpracujących z nim (czy to Media Markt, Empik czy sklepy internetowe). Z tego co wiemy, niedługo znów / po raz pierwszy (w zależności od sklepu) płyty pojawią się na półkach.

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupu albumu.

9 komentarzy:

Danmian pisze...

Ta płyta to jest naprawde coś co potrzebne było w polskim rapie od kilku dobrych lat :) Absolutny powiew świerzośc, taki delikatny powrót do starej szkoły, żandna ulica, żaden lans, nie ma wódki, koksu i dziwek, nie ma HWDP, a co jest... są prawdziwe realie polskich osiedli :)

Jak nie zagrasz koncertu w Kielcach to na 100% pojawie się w Łodzi, Krakowie czy jakimś innym mieście :)


Dzięki wielkie za płyte bo naprawde odzyskałem radość z słychania hip-hop'u którą straciłem na początku tego tysiąclecia :)

Pierwszy Milion pisze...

Bardzo mnie cieszy taka opinia bo sam nie odnajduje nic ciekawego na większości płyt jakie teraz wychodzą w Polsce a jak słucham polskiego rapu to najczęściej tych starych rzeczy.

Pozdrawiam.
Zeus.

Przemysław pisze...

Jedna z najlepszych płyt tego roku, jak nienajlepsza ! Słucham rapu od 97r. i co do Polski, to dawno nie słyszałem tak dobrych bitów. Full level, mistrzostwo, 9th wonder:-) . Pozdrawiam
ŁDZ allstars !!!
p.s - czekam na koncert w ŁDZ.
Jest jakaś możliwość dostania bitu od Ciebie ?

Pierwszy Milion pisze...

Możliwość jest zawsze pod warunkiem że spodoba mi się to co robi / reprezentuje sobą osoba zainteresowana taka współpracą. Innym elementem jest to, że robię i angażuje się w dużo rzeczy i mam mało czasu.

Pozdrawiam.
Zeus.

bartkos87 pisze...

Płyty nie ma na półkach w Empikach... Ech, jak zawsze przesrane...

Danmian pisze...

Już 3 dzień słucham płyty w prracy (kierowca) i przez 8-10 godzin potrafie jej nie wyłączyć... I tak sobie myśle że tylko Eternii Eldoki porafiłem tak słuchać...


Któtko mówiąć pozamiatałeś na tej scenie...

simek pisze...

Dopiero pierwszy raz słucham płyty i już wiem, że muszą ją kupić.
Super, pozdrawiam!

Bobal pisze...

Byłem na 'Styl nad style' w Sz-inie i pomyślałem na początku 'co to za typek? pewnie będzie chuujnia'.Jednak się myliłem. Jak wystartował zacząłem się zastanawiać czemu jeszcze go nie słyszałem? Materiał ogółem jest za mocny/genialny. Dał czadu i da czadu na bank więcej. Aż się boję heh,wielkie 5,śmigam słuchać dalej..

Anonimowy pisze...

siemanko
zajebista płyta wielkie dzięki za ten materiał tego brakowało w polskim rapie czegoś nowego ,nowego spojrzenia
pozdrawiam