środa, 19 listopada 2008

Zeus - "W dół" (drugi singiel)

Dziś premierę ma drugi singiel Zeusa z płyty "Co nie ma sobie równych". Wideoklip powstał do utworu "W dół". Za zdjęcia i reżyserię klipu odpowiada Damian Michalak (Dobrekino Studio). Zapraszamy do oglądania:


7 komentarzy:

Medzik pisze...

Ten klip uświadomił mi, że nie czekam na dobry album, ale na płytę, która jest potrzebna polskiemu rapowi w tym momencie. Wiem, że używam dużych słów, które wydają się pewnie patetyczne, ale kocham tą płytę. Nie czułem się tak słuchając polskiego rapu od czasów premiery "Tabasko" i "Muzyki Klasycznej".

Dziękuję Zeus. Poważnie.

kodjo pisze...

człowieku, respekt Zeus, ta płyta jest naprawdę zajebista, dawno nie słuchałem polskiej płyty w "kółko", dosłownie, żadnego przerzucania kawałków. szacunek z podkarpacia człowieku

Anonimowy pisze...

Dzięki Zeus za koncert w Olsztynie. Płyta jest zajebista jaram się nią 3 dzień 24 na dobę.Płytka jako pierwsza na półce z płytami ale najpierw musi wyjść z kieszeni napędu :)

Anonimowy pisze...

Powiem tak - SZACUNEK !!
Aż szczena opada.
Pozdrowienia z Teofilowa

aGa pisze...

Jest w końcu to, co kocham i czego szukałam tak długo.
i o to chodzi!

Oby więcej takich albumów : )
pozdro z Wlkp

5!

Anonimowy pisze...

Wczoraj byłem już na drugim Twoim koncercie i mam nadzieję, że pojawię się na następnym. Wielki szacunek za to, co nam dajesz teraz i co dawałeś wcześniej. Obyś dawał to wciąż i nie ustawał w tym, co robisz dobrze.

Pozdro z rodzinnego miasta

NemezisEgo pisze...

Brak wiary w Boga ciągnie w dół, z dziesięciu pięter w dół, trwoga co przecina na pół, z dziesięciu pięter w dół / Gratuluje płyty. Pozdro.