niedziela, 30 listopada 2008

Zeus mówi o płycie "Co nie ma sobie równych"

"Debiut łódzkiego MC i producenta Zeusa - Co Nie Ma Sobie Równych, to album, który naprawdę wgniótł nas w fotele, pokazał ile jeszcze zajawki można wyciągnąć z muzyki, zachowując ją na najwyższym poziomie. Po krótkim namyśle stwierdziliśmy, że nasz wywiad z raperem nie zaspokoił naszej ciekawości w stu procentach, więc poprosiliśmy go o to, żeby napisał dla nas tzw. liner notes albumu, czyli komentarze do każdego kawałka, mówiące o jego genezie, procesie powstanie i postrzeganiu przez samego autora. Zeus odpisał coś w rodzaju: "W końcu ludziom wytłumaczę o czym są te kawałki!" Oddajemy głos debiutantowi roku!"

źródło: http://pl.spinner.com

czwartek, 27 listopada 2008

Pesante - "Nie ma mnie (feat. Zeus)"


W zeszłym tygodniu Fandango Records udostępniło za free (i w wersji limitowanej do kupienia) EP'kę łódzkiej ekipy Pesante. Oprócz niesamowitych produkcji duetu producenckiego Underwaves, na płycie możemy usłyszec gościnnie również Miuosha i Zeusa. Dziś prezentujemy Wam klip do numeru z gościnnym udziałem tego drugiego, pt. "Nie ma mnie".

źródło: www.hip-hop.pl

środa, 19 listopada 2008

Zeus - "W dół" (drugi singiel)

Dziś premierę ma drugi singiel Zeusa z płyty "Co nie ma sobie równych". Wideoklip powstał do utworu "W dół". Za zdjęcia i reżyserię klipu odpowiada Damian Michalak (Dobrekino Studio). Zapraszamy do oglądania:


wtorek, 18 listopada 2008

Zeus. Co nie ma sobie równych. - SPRZEDAŻ

14-ego listopada 2008 trafiła do sklepów(póki co w niewielkiej ilości) solowa płyta Zeusa "co nie ma sobie równych". Pojawiła się również możliwość zakupienia płyty w sklepach internetowych. Dla wszystkich zainteresowanych: NIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA PŁYTY U NAS. Wszystkim zajmuje się dystrybutor (EMI) i płytę nabyć będzie można tylko w sklepach współpracujących z nim (czy to Media Markt, Empik czy sklepy internetowe). Z tego co wiemy, niedługo znów / po raz pierwszy (w zależności od sklepu) płyty pojawią się na półkach.

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupu albumu.

środa, 12 listopada 2008

Zeus. Co nie ma sobie równych. TRACKLISTA!

Premiera albumu Zeusa - "Co nie ma sobie równych" już w ten piątek (14.11)!!!
Oto oficjalna tracklista albumu:

01. Nowy dzień
02. Patrz
03. Jeszcze więcej
04. To jest mój dzień
05. Tak to się żyje tu
06. Gracze
07. To dzięki Tobie
08. Jestem tu
09. Światła
10. Chcę Ciebie
11. W dół
12. Zabierz mnie stąd
13. Serce miasta
14. Wychodzę

Płyta ukazuje się nakładem EMBRYO/EMI.

piątek, 7 listopada 2008

Szczecin - video-relacja z koncertu Zeusa!

10 października 2008 w Szczecinie, w klubie Słowianin odbył się koncert na który zagrali: PMM, Pezet, Pih i Zeus. Oto video-relacja z występu Zeusa (wspieranego przez Joteste i DJ'a Cube'a):Zapraszamy na kolejne koncerty.