poniedziałek, 13 kwietnia 2009

Wyniki ankiety i produkcja dla Ciry!!

Jakiś czas temu, na blogu, umieściliśmy ankietę dotyczącą utworów z płyty Zeusa "Co nie ma sobie równych". Byliśmy ciekawi Waszych opinii oraz tego, jak pokrywają się one z naszymi planami. Łącznie, zagłosowaliście 665 razy. Tak, jak się spodziewaliśmy, najwyżej oceniliście utwory, do których zrealizowaliśmy już teledyski. Zaskoczeniem była dla nas wysoka pozycja utworu "Serce miasta". Wielu z Was, oddało na niego swój głos. Cieszy nas bardzo to, jak przypadły Wam do gustu utwory "Jestem tu" oraz "Gracze". To do nich zrealizujemy dwa ostatnie obrazy promujące płytę (zdjęcia do "Jestem tu" są już w zaawansowanym stadium). Oto, jak wyglądają ostateczne wyniki:

01. W dół - 94 (14%)
02. Serce miasta - 83 (12%)
03. Jeszcze więcej - 71 (10%)
04. Zabierz mnie stąd - 69 (10%)
05. Gracze - 50 (7%)
06. Jestem tu - 47 (7%)

07. Chcę Ciebie - 44 (6%)
08. Nowy dzień - 41 (6%)
09. Wychodzę - 36 (5%)
10. To jest mój dzień - 34 (5%)
11. Światła - 30 (4%)
12. To dzięki Tobie... - 28 (4%)
13. Patrz - 20 (3%)
14. Tak to się żyje tu - 18 (2%)

*************************************************************************

Jakiś czas temu, podczas trasy promującej płytę Molesty, poznaliśmy raperów z Białegostoku: Hukosa i Cirę. Znajomość ta w krótkim czasie zaowocowała współpracą. Głos oddajemy współautorowi utworu "Na początek":

Serwus. Wiosenna aura w końcu wtargnęła słońcem i świeżością w nasze życia. Mam dla was zatem świeżutki, premierowy track. Kawałek "Na początek" promuje reedycje płyty - Cira - "Zapracowany Obibok". Utwór zrealizowany został w studiu "5 ścian"(Esdwa,WOCC), a za muzykę odpowiada łódzki raper i producent - Zeus. Gorąco zapraszam do odsłuchu. Niebawem więcej o wzbogaconej wersji "Zapracowanego Obiboka". Cira.

Zapraszamy do odsłuchu:


Pozdrawiamy!

PS. Dziękujemy wszystkim, którzy stworzyli nam świetną atmosferę na ostatnich koncertach w Toruniu, Warszawie oraz oczywiście w Łodzi! ZAPRASZAMY NA KOLEJNE!!

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

siema
zeus mam pytanie czy planowan a jest jakas reedycja Twojej plyty?
bo w sklepach jest ona praktycznie juz nie do dostania
czekam na odpowiedz
aa i props

fikcja pisze...

siemanko :) w sumie, też mam małe pytanko do zeusa. czy twoje klipy będą emitowane w jakichkolwiek stacjach telewizyjnych? :)

pozdrawiam

Pierwszy Milion pisze...

Witam i odpowiadam:

1. Narazie nic mi nie wiadomo na temat dotłoczenia. Wiem, że jest zapotrzebowanie na płytę ale decyzję o tym podejmuje dystrybutor oraz wydawca. Niestety nie mam na to wpływu :(

2. Kolejne klipy będziemy wysyłać do TV. Zobaczymy czy polecą.

Jak macie jakieś inne pytania, proszę, kierujcie je do mnie w temacie na naszym forum, ok? Tam na wiele rzeczy już odpowiadałem (np o dotłoczeniu płyty) a czasem mogę nie widzieć tych komentarzy tutaj :)

Pozdrawiam.
Zeus.