wtorek, 7 kwietnia 2009

Mixtape "Motyla noga" i koncert w Łodzi!!

Produkcja "Motyla Noga" jest w całości zmiksowana przez Dj Cube, jest to jego drugi solowy mixtape po ponad 8 letniej przerwie. W tym czasie nagrał i wypuścił wraz z Dj Smoov-B dwa mixtapy "Funk You" oraz "Crush Sounds" które zostały bardzo dobrze przyjęte a "Funk You" doczekało się bardzo pochlebnej recenzji w Nowojorskim magazynie "Connex".

Na krążku zatytułowanym "Motyla Noga" gościnnie pojawił się Zeus, który nagrał specjalny kawałek "Mój Dj, Twój Dj". Produkcja jest z pewnością wartą polecenia miłośnikom dobrego hip-hopu którzy oczekują od mixtapu czegoś więcej niż tylko płynnych przejść pomiędzy mało oryginalnymi kawałkami.Ciekawym pomysłem są cuty z polskich filmów, nadają płycie klimatu i urozmaicają całość.

Chcecie zdobyć ten mixtape? Zapraszamy:
Aukcja na Allegro
Ściągnij z www.BornToRoll.com


************************************************************************************


Przypominamy o koncercie w Łodzi, który odbędzie się w piątek, 10 kwietnia 2009 w Łodzi, w klubie Flow (al. Piłsudskiego 14) . Zeusowi podczas tego występu towarzyszyć będą: Joteste oraz DJ Cube. Jako support zagrają: Hary, Pesante oraz Uśpione Miasto. Wejście na imprezę - 15 PLN. Początek części koncertowej przewidywany jest na godzinę 21.

Zapraszamy!

Brak komentarzy: