sobota, 24 kwietnia 2010

DJ Cube "Forfiter Mixtape"!

Mamy dziś przyjemność zaprosić Was do sprawdzenia najnowszej produkcji DJ'a Cube'a. Mixtape „Forfiter” to kolejna produkcja spod jego ręki. Poprzednią produkcją była „Motyla Noga” w której usłyszeć można było zagraniczny rap zmiksowany z polskimi fragmentami filmów. Teraz „Forfiter” proponuje polski rap z wmiskowanymi motywami z internetowych filmików. Usłyszycie tutaj np Waldemara Kasta na bicie Ostr, Zeusa na bicie Familii HP, Mesa na bicie Lilu czy Donguralesko na bicie PMM. Spora dawka skreczy i popisów gramofonowych powinna urozmaicić całość. Jest to pierwszy mixtape DJ Cube sygnowany Wielkie Joł, lecz nie ostatni z polskim hip hopem.

Zapraszamy do darmowego pobierania z:


Mixtape dostępny jest również w formie fizycznej.Można go zakupić na:


lub otrzymać przy zakupach w sklepie MassDNM.

PS. Niedługo dostępny będzie również limitowany zestaw, w skład którego wchodzą: Koszulka Forfiter + smycz Forfiter.com + mixtape Dj Cube Forfiter + wlepki.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na utrzymanie krokodyla o imieniu Forfiter, który mieszka w warszawskim Zoo.

Więcej informacji jak i gdzie kupić ten wyjątkowy fan pack już niebawem na:


PS. Zapraszamy również na imprezę promocyjną mojego mixtapu "Forfiter" do klubu Improwizacja przy ul Wólczańskiej 38 w Łodzi. Impreza odbędzie się 30-ego kwietnia. Oprócz DJ'a Cube zagrają również DJ Tuniziano oraz Numer Raz. Usłyszeć będziecie mogli również gościnnie Afront, Zeusa, Familia HP, Joteste i Zoraka.

Na imprezie będzie można zdobyć mixtape na CD !

Zapraszamy do sprawdzania!

Brak komentarzy: