czwartek, 22 kwietnia 2010

Zapraszamy na koncert do Lublina!

Chcieliśmy Was serdecznie zaprosić na nasz pierwszy koncert w Lublinie, który odbędzie się w ten piątek, w klubie Graffiti. Na scenie zobaczycie: Wallesa, Joteste, DJ'a MixAira oraz oczywiście Zeusa. Support lokalny zapewnią: 24naDOBE oraz Open Source.

Start imprezy: 20:00
Bilety: 10 PLN (przedsprzedaż) / 15 PLN (w dniu koncertu) - Club Graffiti, Skateshop HS, Skateshop Monument

Serdecznie zapraszamy!

5 komentarzy:

Daniel pisze...

Lublin zawiódł frekwencją, ale mi osobiście i tak się podobało. Dzięki dzięki zapraszamy ponownie. Peace.

Anonimowy pisze...

Nie przesadzajmy. Przed Zeusem, kiedy był support, myślałem że będzie to strasznie wyglądać. Będąc o 20 w klubie było max 10 osób. Gdy jednak Zeus pojawił się na scenie, było całkiem przystępnie. Co za dużo, to też nie zdrowo w pewnym sensie. Według mnie było przystępnie, sam koncert świetny, ciesze się że mogłem się na nim znaleźć. Pozdrawiam wszystkich obecnych, jak i również artystów!

Daniel pisze...

No mnie też cieszy, że nie było przypadkowych osób, bo dzięki temu było właśnie elegancko. Ale spodziewałem się większej publiczności. Ja tam nie narzekam, kto był ten wie, że nie ma powodów. Piona.

Anonimowy pisze...

Pewnie że tak, mam nadzieje tylko że Zeus jeszcze powróci do Lublina, wielu moich znajomych przykładowo nie przyszło, głównie ze względów zawodowych.

Anonimowy pisze...

Kurde.
Dopiero dziś się dowiedziałem ,że ZEUS był w Lublinie...mam z tego powodu mega doła;/.
Byłem wtedy bardzo zapracowany i żadna informacją do mnie nie dotarła(słabo ten koncert był rozreklamowany!).

...bardzo bardzo żałuje ponieważ "bóg" jest wg. mojej oceny najlepszym(a na pewno najoryginalniejszym raperem/muzykiem w Polsce)