piątek, 28 stycznia 2011

Joteste w Fandango Records i "Prolog"!

Z dumą informujemy iż Wojciech Jaskólski znany jako Joteste (1/2 składu Pierwszy Milion) oficjalnie dołączył do wytwórni Fandango Records i w tym właśnie labelu ukaże się jego pierwszy, legalny album "Ulice w ogniu". Płyta trafi do sklepów 5 marca 2011 roku. Oprócz szczegółowych informacji odnośnie albumu, przed premierą zaprezentujemy Wam również teledysk do pierwszego singla o tytule "Pokolenie" a w ramach podgrzania atmosfery, dostajecie w prezencie jeszcze bonusowy free-track który zapowiada album.

"Fandango Records ma zaszczyt zaprezentować "Prolog" - pierwszy singiel promujący album Joteste - nowej twarzy w szeregach FDG.

Album "Ulice w ogniu" ukaże się w sklepach 05.03.2011. Jest to debiut na legalu Joteste - łódzkiego MC współtworzącego wraz z Zeusem skład Pierwszy Milion.

"Ulice..." to 14 utworów naładowanych energią i klimatem z których od lat znani są reprezentanci Pierwszego Miliona. Całość albumu wyprodukował Zeus, całością wokalną zajął się Joteste.


Już wkrótce pierwsze video promujące ten album.

Bądźcie na bieżąco - zapraszamy na:


Możecie również, w ramach przypomnienia, sprawdzić poprzednie nagrania Joteste, wypuszczone pod szyldem Pierwszego Miliona:

Joteste "Życie, które mnie wybrało" (2008)

Pierwszy Milion "Deep Cover Mixtape"(2007)

Pierwszy Milion "Pierwszy Mixtape"(2006)

PS. Już niedługo również pierwsze informacje odnośnie trzeciego albumu Zeusa. Odwiedzajcie bloga gdyż na najbliższy czas przygotowaliśmy dla Was sporo rzeczy!

Pozdrawiamy!

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dzięki Joteste, że Twój rap nadal ma jaja!

Anonimowy pisze...

Zajebiscie, tak trzymac panowie! Pozdro z ryzowej krainy. 5