wtorek, 22 marca 2011

Najbliższe koncerty - Warszawa i Kielce!

W tym tygodniu będziecie nas mogli usłyszeć i zobaczyć na żywo podczas koncertów w Warszawie oraz w Kielcach!


Najpierw, w ten piątek (25 marca 2011) pojawimy się w Warszawie!

Miejsce: Klub PUNKT & RADIO LUXEMBOURG (P..RL), ul. Górczewska 67
Cena biletu: 15 zł
Start imprezy: 20:00

***************************************

Drugi z zapowiadanych koncertów odbędzie się w Kielcach, w tę sobotę (26.03.2011). Będzie to nasz pierwszy koncert w tym mieście.

Miejsce: Klub WSPAK (ul. Śląska 11)
Cena biletu: 20/25zł ( bilety dostepne w HH Store przy placu wolności 6)
Wiek: 16lat (młodsi, z opiekunem)
Start imprezy: 20:00

After party(wiek 18+):
Poza tym po koncercie zapraszamy was na dawkę porządnego melanżu do klubu CHILLOUT gdzie czeka was darmowy hip-hopowy melanż do samego rana w cenie zakupionego biletu na koncert.

************* Akcja Charytatywna ************

Niezależnie czy chcecie przyjść na koncert czy nie możecie pomóc człowiekowi. Na koncercie i przed (od godz 18.30) organizatorzy akcji będą zbierać każdego rodzaju plastikowe nakrętki (pozbawione papierowych lub piankowych wkładek). Nakrętki te następnie przekazane zostaną Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie, który wyśle je do skupu gdzie za tonę nakrętek firma płaci 1000zł. Pieniądze te pomogą komuś kto znajdzie się w potrzebie.

PS. Na każdym z koncertów usłyszeć będziecie mogli zarówno kawałki z płyt "Co nie ma sobie równych", "Album Zeusa" czy rzeczy z najnowszego albumu Joteste "Ulice w ogniu" jak i, przedpremierowe wykonania utworów z najnowszego albumu Zeusa czyli "Zeus, jak mogłeś?". Na obydwu koncertach pojawi się również Hary (Bełchatów) i zagra dla Was fragment EP'ki "Siedem grzechów" produkowanej przez Zeusa.

NA KONCERCIE BĘDZIECIE MIELI MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA PŁYTY "ULICE W OGNIU" JOTESTE!!

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy: