piątek, 4 marca 2011

Zeus - "Wińcie mnie" - utwór z nowego albumu!!


Nadejszla wiekopomna chwila. Ilość osób "lubiących" profil "Zeus jak mogles", po tych kilku dniach, przekroczyła magiczny 1000. Tak, jak obiecywaliśmy, prezentujemy Wam jeden z kawałków, jakie znajdą się na nowej płycie Zeusa. W utworze "Wińcie mnie", poza Zeusem, wokalnie udziela się Anna Paszewska, którą znacie chociażby z udziału w dwóch utworach z płyty "Co nie ma sobie równych". O tym, kto jest odpowiedzialny za muzykę w kawałku, dowiecie się za chwilę.

Utwór do odsłuchania również na:

MySpace Zeusa

Nietrudno było odgadnąć tytuł nowego albumu i kilkoro z Was już go sugerowało w komentarzach. Dziś możemy to już powiedzieć oficjalnie. Tytuł najnowszego albumu Zeusa brzmi następująco:

"Zeus, jak mogłeś?"

Za produkcję muzyki na albumie odpowiedzialne są dwie osoby. Jak zwykle jedną z nich jest Kamil Rutkowski czyli Zeus. Aby jednak móc zrealizować swoją wizję, musiał on poprosić o pomoc kogoś jeszcze. Człowiekiem tym jest Marek Dulewicz. Wielu osobom postaci tej przedstawiać nie trzeba. Gitarzysta, perkusista, producent, realizator nagrań. Właściciel wytwórni Embryo oraz słynnego NC Studio w którym m.in. Zeus realizuje swoje nagrania.

Jak wyglądała praca w studio? Czy ktoś jeszcze brał w niej udział? Czy wszystkie kawałki brzmią tak jak "Wińcie mnie"? Czy do tego utworu powstanie pierwszy teledysk? Jaka jest tematyka i koncepcja płyty? Jak wygląda tracklista albumu? Jak prezentuje się okładka? Tego się dziś nie dowiecie.

Dziś możemy Wam jednak podać datę premiery:

9 kwietnia 2011 - "Zeus, jak mogłeś?"

Wchodźcie na bloga, facebooka, MySpace itd, itp. Czekajcie na następne informacje!

Pozdrawiamy!

Brak komentarzy: