piątek, 4 marca 2011

Pierwszy singiel Zeusa i koncert w Szczecinie!

Na obecną chwilę, założony przed tygodniem na portalu facebook profil "Zeus jak mogles", ponad 940 osób oznaczyło ikoną "lubię to". Tak, jak obiecaliśmy, po osiągnięciu 1000 "lubiących", niektórzy z Was stać się będą mogli posiadaczami "Albumu Zeusa" oraz "Co nie ma sobie równych" całkowicie za darmo. To jednak nie koniec niespodzianek.

Po dobiciu do wspomnianego "1000 lubiących" opublikujemy pierwszy singiel z nowego albumu Zeusa oraz kilka informacji o płycie, więc... czym prędzej dawajcie znać znajomym i wbijajcie na facebooka! Kiedy ukaże się singiel?? Zależy to już tylko od Was!


Już jutro pojawimy się w szczecińskim klubie Kontrasty. Oprócz Zeusa i Joteste, zagra dla Was tego wieczoru Pyskaty. Będziecie mogli posłuchać premierowych wykonań kawałków z "Ulic w ogniu" Joteste oraz... kilku numerów z nowej płyty Zeusa, w tym singla, który zamierzamy opublikować po akcji facebookowej. Chcielibyście znać go jeszcze przed koncertem? Wiecie, co robić ;)

Pozdrawiamy!

PS. Premiera płyty Joteste została przesunięta na 19 marca ze względów technicznych ale, co się odwlecze to nie uciecze ;) Przed premierą czeka Was jeszcze kilka niespodzianek.

Brak komentarzy: